Чесно кажучи, фотки робила коли треба було звітувати у СП, і на тих фотках часто ще незавершені елементи. Красивіше було би, якби робила фото перед переставлянням п'ялець.
Дійшла і до лівого краю, і до правого.
Дана помилка заважає іншим кольорам, які мають вишиватися в тому місці, замість квадрату був би прямокутник, і я не полінилася намалювати то у програмі, щоб подивитися, як воно виглядатиме. Мені кидалося в очі, тому спорола і перешила вірно. Таке рідко буває.
І ще допетрала, як булавкою зафіксувати хвости. Я думала про якісь магнітики, але вони тут якось не туди. А булавка легенька і тримається на незап'ялених ділянках.
Зараз я приблизно тут:
Щоб стало зрозуміліше, ось загальна схема, я закрила рожевим вишите за півроку :
Аж душа радіє, коли отак наявно бачу - залишилося небагато, оте що над рожевим!
Хотілося би закінчити до кінця літа, і тоді можна спокійно взятися за другу роботу, заявлену в СП.
Ну і не можу тут не вставити скрін...
Дивилася кліп з увімкненими субтитрами, підняла очі на словах "як нюхає Агутіна Варум", а там таке 😆
























