Взялася я знову за торішнього рушника. Чого й казати, його можна весь вишити за пару місяців, коли зосередитися, а поки у нас всі сидять по хатах як миші, саме час для нього.
Після завершення французьких троянд взяла рушник з собою у дорогу! Поїхала у інше місто.
І тут стався карантин.
😾
А мені й на думку не спало докупити ниток... Чому?.. Хто зна. Вишивальні крамниці законсервувалися і залягли у сплячку.
Почався зворотній відлік у вигляді чотирьох початих моточків муліне.
З того року я мала одне вишите крило і нижній бережок на другому крилі.
Час плинув, друге крило наростало візерунками, моточки муліне худішали. Настала година, коли з'їлися чорні. Буквально трохи як не до кінця ластівчиного ряду.
Це було у кінці березня. Кілька днів я вичікувала, коли крамниці відкриються, але клятий карантин, дідько б його вхопив, подовжився ще на три тижні. Даруйте мені мою французьку.
За моїм проханням, мені передали трохи моїх запасів.. там знайшлась дещиця чорного муліне, і доробився ластівчиний ряд! Гуляймо далі:
За планом, над птахами - абетка. Між літерами бувають широкі проміжки, тож аби уникнути довгих протяжків, коли-не-коли робила малесенький стібочок поміж літер. Я бачила таке на деяких рушниках. Правду казати, вже не згадаю, де брала цю абетку. Звідтоді минув цілий рік. Здається, з рушника у книзі "Полотняний літопис України"(С. Китова). Частково домальовувала.
Зазвичай на рушниках коли й пишуть написи, то якісь змістовні, наприклад, "Біленько вмивайся, сухенько втирайся", "Робота мучить, робота учить" тощо, а саме абетка зустрічається рідко. Я бачила тільки одну світлину з абеткою.
Настав час, коли дійшли кінця червоні муліне... Знову робота відкладена.
Далі буде..
Ірочка, привіт. Нарешті я можу писати. Ти, як завжди, МО-ЛО-ДЕЦЬ!!!!
ВідповістиВидалитиНаталко, дякую!
ВидалитиЩо ж таке, якісь негаразди з акаунтом?
Та хто його знає... Онук не дуже пояснює. Зробив і зробив. Цей комп мене зводить з розуму.
ВідповістиВидалити