пʼятниця, 19 жовтня 2018 р.

Long Dog Samplers "Tyler's Lion", поверх з апельсиновими деревами


Семплер росте угору, дошився найбільший і найширший  поверх з великим будинком у апельсиновому саду. Я пробувала уявити, що то ростуть яблуні, але  це місце - десь у райських краях, де гуляють леви. Напрошуються апельсинові дерева...
Як у всякій райській місцині, тут є павичі! І навіть круки гуляють серед  хризантем, попід рядками фізалісу.Тобто я думаю, що це круки. Уже були голуби і  соловейко, а це будуть круки.
Горщик з високим кущем, ліворуч, має бути з метеликами. І вони будуть згодом. Не сині.


А тут, мабуть, горобчики або синички.


Я зробила бічне натяжіння по-іншому. Використала прищіпки для штор з пластиковими зубчиками, круглу "капелюшну" гумку, і фіксатори для неї. Не пам'ятаю вже, в кого це побачила, але ідея гарна. Для великих площин, для м'якого льону дуже треба натяжіння з усіх сторін.
Раніше бічна конструкція складалась з того-що-було, з канцелярської прищіпки і якихось в'язальних ниток, вони погано тримали і були ненадійні. Новий варіант значно ліпше:  довжина регулюється, прищіпки тримаються міцно, наче бульдоги, і натяжіння можна зробити барабанне. Це просто небо і земля. 
І все це купляється у звичайнісіньких крамницях вашого міста.Залишився останній горішній поверх.

💫   🌔

4 коментарі:

 1. А от і наш Лев!
  В твоєму щоденнику все прекрасно - і акуратна, витончена робота, і увага до кожної дрібниці і деталі, і глибоке, історичне значення усього, що ти робиш, і чудові, таємничі, художні фото з мерехтінням тіней і цікавим оформленням, і чиста, вишукана, поетична мова...

  Я захоплююсь тобою, Іринко!!!!!!!!!

  ВідповістиВидалити
 2. Мені дуже приємно, я розтанула :)))))

  ВідповістиВидалити
 3. Ірина, відмінна натяжка основи під вишивку! І гарний семплер!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую!
   Попервах чомусь не замислюєшся про таку річ, як гарне натяжіння, але потім приходить прозріння, що воно таки треба :)

   Видалити