вівторок, 10 вересня 2019 р.

Гарячі ключі

Дуже давно, майже на початку захоплення вишиванням, мною був палко вподобаний осяйний краєвид від Panna "Горячие ключи".  Тут те, що люблю: багато жовтого, ялини, якесь чарівне місце!
Невдовзі почала цю картинку вишивати.  Безліч вишивальниць-початківців намагаються зекономити, вишиваючи аналогами замість рекомендованих ниток, і я була одна з них.  А до всього на додачу я намагалась виправити палітру, бо мені бачте не сподобалось, що є зеленкуваті барви - у небі, у відблиску внизу. На палітурці набору немає ніяких зеленкуватих барв. Палітурки часто вводять у оману. Погравшись із кольорами, зробила палітру "крига й полум`я", без ніякого зеленкуватого тону, виглядало гарно. Взялась те шити, і як трохи пошила, зупинилася спантеличена. Жовті, помаранчеві, сині кольори вийшли на перший план, у всій не-зеленкуватій красі, а рожеві, фіолетові барви сховалися і наче вимкнулися. Як привиди.


Що вдіяти. Довелося задкувати: з дуже невдоволеним обличчям випорювати, з суперечливими почуттями вишивати  зеленкувату палітру, так, як виробник рекомендує.

Для порівняння вигляд у програмі: ліворуч - рекомендована палітра; праворуч - варіація.
 Лише у небі, як не зраджує пам'ять, один колір зробила блендом. Може ще дечого поміняла, та не згадаю вже.
Розтяглося все вишивання на пару років. Зараз не наважуюсь підбирати палітру до подібних класичних вишивань. Цур мене. Картини самопідбором всі дошила, добре, що їх було небагато.. 


Якийсь час чарівний краєвид мешкав у рамі, що майже личила йому і розмірами і кольором. Майже. Нещодавно було вирішено, що рама більше личить пташкам La-d-da, а ялинам треба замовити іншу.
Вперше поставила скло антиблиск. Схвалюю.


Panna "Горячие ключи", канва 16ct, муліне майже всі Gamma.
Це перша зимова картина у хаті. Оселила її на окремій стіні. Вона наче вікно у далекі світи.

8 коментарів:

 1. Точно, как окно в далекие миры, особенно на первом фото) умиротворяющий пейзаж)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Так!
   У Panna є ще кілька таких "призахідних" пейзажів =->>>

   Видалити
 2. Дуже гарна вийшла робота! Вітаю!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую Вам!
   Розбираю потроху рулончик у шифоньєрі. Може навіть набудеться така звичка, як одягати в раму відразу по завершенні роботи. Закінчу цього року що-небудь і перевірю чи набулась

   Видалити
 3. Але красиво ж вийшло, чудовий казковий пейзаж)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую! Невеличкий і гарненький, чомусь ті вишивки, що легко вишиваються, потім довго лежать у рулоні, а ті, що вишиваються з якимись муками творчості - швидше вішаються на стіни.

   Видалити
 4. Відповіді
  1. Благодарю Вас, может когда-нибудь увешаю всю стену различными заходами и восходами, они такие яркие.

   Видалити