неділя, 10 вересня 2017 р.

Як я на виставку сходила

У кінці серпня - на початку вересня вибралась у центр міста Харків, поблукати по виставці. Проводили її місцевий вишивальний клуб "Успех" і торгова марка "Нова Слобода". Фото зроблені на мильницю, тому кадри неідеальні (а сяйво бісеру і металіку взагалі не передалось :(   ) 

Цікаво, цікаво, пані та панове, побачити  власними очима всілякі штуки, до яких сама ще не торкалась, але планувала спробувати. Наприклад, бісером вишивати... Або шовковими стрічками...

А ще поглянути на великі картини. Здається, "Хаедів" було один чи два. (був відомий "Train of dreams" з дракончиками, але його не покажу, бо фото дуже зблискує).  

Біля оцих великих довго ходила...
Дуже-дуже великих цього разу не було. Голден кіт взагалі не бачила. Здивувалася, що анкорівські поля не такі й великі як мені вважалось. Біс його знає, може й собі одне вишити?


 Це просто цяця. Атласна сукня - вау!...


Добре, що можна мало не втупитись у картину  носом, і дивуватись цікавим дрібницям - якої величини хрестики, як  акуратно вишито, як натягнуте, чи просвічує розмітка олівцем (на жаль, це теж трапляється), і які кольори використовуються  - здається, вони нетутешні, а відійдеш, та окинеш оком всю картину - та ні, все вірно і гарно.
З "Нової Слободи" заглядалась на оці симпатяжки: Показала зовсім не все, лише дещо...

Вийшла навулицю, обтяжена новими хочухами :) Погода чудова. Оце такий краєвид на шматочок Хатобу, праворуч видко відчинені двері на виставку. Сонечко сяє, квітки палають кольорами. Чутно, як шумлять машини  ліворуч на вулиці Сумській, гомонять люди, дзюрчать  водограї перед Хатобом :)))
Треба частіше ходити на виставки.


Немає коментарів:

Дописати коментар