четвер, 25 червня 2026 р.

Рушник. Січень-лютий.

Різдвяно-новорічні свята минули досить нормально, і на початку місяця я записалася у СП по закінченню довгобудів, заявивши аж дві роботи. 


Трояндову фею я надкусила ще влітку (здається), і там зовсім мало...


Ну і рушник "Усі барви літа", ясне діло.


За грудень я вже вишила один складний ромбик на другому крилі, тож початок великого візерунку вже було покладено.


Держпром. Поставили багато нових шибок, частина все ще фанера.


Під кінець січня у нас тут гуляла пошесть грипу, і я собі теж підхопила. 
І довго хворіла, бо як ми всі знаємо, слабкоголові з боліт активно і з усіх рашиських сил обстрілювали котельні і електростанції, намагаючись позбавити нас тепла, електрики і всього до чого дотягнуться, тож частенько, коли навулиці були морози понад -20С, не працювало опалення у будинках, і були перебої з електрикою. Я вмикала комфорку на кухні, щоб хоч якось зігріти приміщення, і вдягала вдома не тільки шкарпетки-штані-світер, а ще і шапку. 
У березні морози відступили, і ідіотський план слабкоголових "замороження цивільних українців" пішов по одному місцю.

Не можу не вставити тут скріншот моєї книжки. :)

Я так сміялася! Причому, це не перший випадок, коли я зустрічаю подібні згадки про росіян у класичній літературі!

Вишивала в основному рушника. Однопроцесниця :)

Немає коментарів:

Дописати коментар