четвер, 25 червня 2026 р.

Рушник. Червень.

Вишивала тільки рушника.
Чесно кажучи, фотки робила коли треба було звітувати у СП, і на тих фотках часто ще незавершені елементи. Красивіше біло би якби робила фото перед переставлянням п'ялець.
Дійшла до лівого краю, і до правого.



Рубрика "куди ж без помилок":


Дана помилка заважає іншим кольорам, які мають вишиватися в тому місці, замість квадрату був би прямокутник, і я не полінилася намалювати то у програмі, щоб подивитися, як воно виглядатиме. Мені кидалося в очі, тому спорола і перешила вірно. Таке рідко буває.
І ще допетрала, як булавкою зафіксувати хвости. Я думала про якісь магнітики, але вони тут якось не туди. А булавка легенька і тримається на незап'ялених ділянках.

Зараз я приблизно тут:


Щоб було зрозуміліше, ось загальна схема, вишите за півроку закрила рожевим :


Аж душа радіє коли отак наявно бачу - залишилося небагато, оте що над рожевим!
Хотілося би закінчити до кінця літа, і тоді можна спокійно взятися за другу роботу, заявлену в СП.

Ну і не можу тут не вставити скрін... 
Дивилася кліп з увімкненими субтитрами, підняла очі на словах "як нюхає Агутіна Варум", а там таке 😆


Немає коментарів:

Дописати коментар