четвер, 11 листопада 2021 р.

Виставка "Пані України" з Барбочками і новий процесик

 У місцевій дитячій крамниці "Антошка" (м. Харків) проводилась виставка "Пані України". Я, як особа, зацікавлена Барбі, не могла таке проминути і зазирнула.


 Це все - сучасні Барбі, а зовсім не ті, яких ми пам'ятаємо з 90-х років. Сучасні Барбі в принципі симпатичні, але поряд з Барбі 90х років вони дуже програють. За ними не хочеться бігти у крамницю, спіткаючись і капаючи слиною, і в мене немає майже жодної з них. (Тобто є одна у поганому стані, і вона явно не готова вийти в люди). Все одно цікаво.

Барбі вдягнені у строї різних епох, уособлюючи собою ту чи іншу видатну жінку України. Мені сподобалися екземпляри у багатому старовинному вбранні, тому я фотала переважно їх ;)



У "Марії Заньковецької" - плахта, вишита муліне, вишиті візерунки на сорочці, і "коралі" з "дукачами".  Автор молодець. У деяких експонатів візерунки просто намальовані фарбою, і намиста простіші.

 

Так повелося, що найчастіше виробляються Барбі - білявки з блакитними очима, тому їх так багато на цій виставці... Важко знайти для потрібного народного образу карооку чорнокосу ляльку, і щоб вона не була афроамериканкою при цьому.!




Я заходила сюди на шляху з рукодільної крамниці. У крамниці мені треба було ниточки і п'яльця з великим гвинтом, на пробу. Усі мої інші п'яльця (крім нурге) - з маленьким незручним гвинтом, а тут гвинт такий нічогенький, думаю, може він зручніший? 


Коштують недорого (ці маленькі 15грн). Зап'ялила у них новий процес. З цими хвостиками і запаркованими нитками він виглядає, як процес мікро-мікро-хаеду :)
Буде ось таке:

Mill Hill "Bewitching Pumpkin".
Процес затягся, Хелоуін минув, і не знаю, коли дошию.

Немає коментарів:

Дописати коментар